Bezpieczeństwo i zdrowie w podróży...
Profilaktyka chorób tropikalnych...
Tylko miłe wspomnienia z podróży

Kongresy i szkolenia

 Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofetę kursów, szkoleń, sympozjów, konferencji i kongresów organizowanych dla Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży oraz dla osób aplikujących o takie miano. Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich, którzy chcą zdobyć, pogłębić lub uporządkować swoją wiedzę w zakresie dotyczącym szeroko pojętej Medycyny Podróży.

Organizowane przez nas wydarzenia prowadzone są przez specjalistów z różnych dziedzin medycyny podróży i pokrewnych z ośrodków z całej Polski. Prelegeńci posiadają wiedzę merytoryczną oraz wieloletnie doświadczenie zdobywane w czasie pracy w różnych rejonach świata gdzie osobiście odczuwali przebyte choroby tropikalne oraz zajmowali się profilaktyką i leczeniem tych przypadków. Prelegeńci dysponują rozległą wiedzą i doświadczeniem.

Programy szkoleniowe prowadzone przez nas są już od 2009 roku i obejmowały zarówno szkolenia Certyfikowane, Kongresy Międzynarodowe oraz regionalne konferencje na terenie kraju i zagranicą.

Na tej stronie znajdziecie Państwo obszerne informacje, które pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego szkolenia.

 W swojej ofercie posiadamy wiele szkoleń i kursów zarówno z wiedzy ogólnej poruszającej tematykę Medycyny Podróży jak i mocno powiązane oraz bardzo specjalizacyjne szkolenia z dziedzin pokrewnych. Prowadzimy również kursy związane z ochroną prawną oraz informowaniem o zakresie ochrony prawnej podmiotów medycznych w ramach zmieniających się przepisów i wymogów jakie placówki medyczne muszą spełniać.

Tematyka szkoleń i kursów jest bardzo interesująca gdyż nie można się znią spotkać nigdzie indziej dlatego zapewne każdy, kto chce poszerząc swoją wiedzę i stać się bardziej atrakcyjnym "doktorem" na dość mocno konkurencyjnym rynku usług medycznych znajdzie coś odpowiedniego.

Oprócz regularnych szkoleń i kursów organizujemy także szkolenia specjalisztyczno-specjalizacyjne na specjalne zamówienie w dowolnym miejscu Polski i nie tylko - jak to w Medycynie Podróży Świat stoi dla nas otworem. Szczegóły na temat tych szkoleń możecie Państwo uzyskać na tej stronie lub na stronie www.mcc.org.pl.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszych szkoleniach:
  • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń medycznych
  • bogata oferta dla wielu specjalizacji i różnych dziedzin medycyny
  • szkolenia autorskie przygotowywane i prowadzone przez wybitnych specjalistów z kraju i zagranicy w swoich dziedzinach medycyny i nie tylko
  • gotowe propozycje tematycznych cykli szkoleniowych
  • nieustanne dostosowywanie oferty - tematyki szkoleń do potrzeb rynku i uczestników
  • wybitni i profesjonalni szkoleniowcy, a zarazem praktycy i pracownicy naukowi renomowanych uczelni
  • cechuje nas dbałość o wysoką jakość szkoleń merytoryczną jak i okoliczności i obiekty
  • możliwość organizacji szkoleń profilowanych na indywidualne potrzeby klienta
  • profesjonalnie przygotowane materiały z wykładów i prelekcji dają zawsze możliwość uaktualnienia zdobytej wiedzy.